Kontakt

Försäljning

Produktion/Inköp

Magnus Malmsten
Inköp
+46(0)457-45 06 30
magnus.malmsten@nordicvehicle.se

Åsa Petersson
Inköp
+46 (0)457-45 06 07
asa.petersson@nordicvehicle.se

Roger Svensson
Produktionsteknik
+46 (0)457-45 06 42
roger.svensson@nordicvehicle.se

Jim Andersson
Produktionsteknik
+46(0)457-45 06 34
jim.andersson@nordicvehicle.se

 

Reservdelar och Support

För beställningar och information om tillbehör/reservdelar samt support/garanti, kontakta:

Eftermarknad / Reservdelar /  Support / Garanti
+46 (0)457-45 06 90
order@nordicvehicle.se

Beställning av lagerförda produkter som görs innan kl. 12.00 kan oftast skickas samma dag.

Jonas Granberg
Reservdelar, eftermarknad
+46 (0)457-45 06 77
jonas.granberg@nordicvehicle.se

Kenta Jönsson
Garanti, eftermarknad
+46 (0)457-45 06 06
kenta.jonsson@nordicvehicle.se

André Gustafsson
Eftermarknadschef
+46(0)457-45 06 16
andre.gustafsson@nordicvehicle.se

 

 

Nordic Vehicle Conversion AB

Tomas Wild
CEO
Nordic Vehicle Conversion AB
+46 (0)457-45 06 41
tomas.wild@nordicvehicle.se

Pernilla Nilsson
CFO
Nordic Vehicle Conversion AB
+46 (0)457-45 06 39
pernilla.nilsson@nordicvehicle.se

Tomas Michelsberg
Konstruktionschef
Nordic Vehicle Conversion AB
+46(0)457-45 06 73
tomas.michelsberg@nordicvehicle.se

Johannes Rodeson
Chef Operations
Nordic Vehicle Conversion AB
+46(0)457-45 06 25
johannes.rodeson@nordicvehicle.se

 

Hitta till oss


Adress:

Nordic Vehicle Conversion AB
Värendsvägen 40
SE-372 77 Backaryd

Växel:
+46 (0)457-45 06 00
info@nordicvehicle.se

Måndag till Fredag 09.00-15.00
Lunchstängt 12.00-13.00

Epost fakturor: invoice@nordicvehicle.se
(endast för fakturor i PDF-format)