Kontakt

Marknad / försäljning

Reservdelar och Support

För beställningar och information om tillbehör/reservdelar samt support, kontakta:

Eftermarknad/Reservdelar/Support
+46 (0)457-45 06 90
order@nordicvehicle.se

Beställning av lagerprodukt som görs innan kl. 12.00 kan oftast skickas samma dag.

Tapani Hiitoma

Besiktning, garanti, eftermarknad
+46 (0)457-45 06 06
tapani.hiitoma@karosseriverken.se

Nordic Vehicle Conversion AB

Göran Wikström
CEO
Nordic Vehicle Conversion AB
+46 (0)457-45 06 00
goran.wikstrom@nordicvehicle.se

 

Pernilla Nilsson
CFO
Nordic Vehicle Conversion AB
+46 (0)457-45 06 39
pernilla.nilsson@nordicvehicle.se

 

Joakim Persson
Försäljningschef
Nordic Vehicle Conversion AB
+45(0)457-45 06 81
joakim.persson@nordicvehicle.se

 

Tomas Michelsberg
Konstruktionschef
Nordic Vehicle Conversion AB
+46(0)457-45 06 73
tomas.michelsberg@nordicvehicle.se

 

Peter Anderzon
COO
Nordic Vehicle Conversion AB
+46(0)457-45 06 43
peter.anderzon@nordicvehicle.se

 

Johannes Rodeson
Kvalitet & Miljö
Nordic Vehicle Conversion AB
+46(0)457-45 06 25
johannes.rodeson@nordicvehicle.se

 

Växel

+46 (0)457-45 06 00
info@nordicvehicle.se

Måndag till Fredag 09.00-15.00
Lunchstängt 12.00-13.00

Epost fakturor: invoice@nordicvehicle.se
(endast för fakturor i PDF-format)