Kontakt

Reservdelar

För beställningar och information om tillbehör/reservdelar, kontakta:

Eftermarknad/Reservdelar
+46 (0)457-45 06 90
order@nordicvehicle.se

På grund av rådande omständigheter och mindre personal är reservdelsförsäljningen öppen måndag till fredag mellan kl. 09:00 och 12:00. Ni kan som vanligt kontakta oss via e-post, order@nordicvehicle.se

Vår målsättning är förstås att du som kund ska känna av detta minimalt och få fortsatt god service.
Tack för din förståelse!

Beställning av lagerprodukt som görs innan kl. 12.00 kan oftast skickas samma dag.

Thomas Lundin
Eftermarknadschef
+46 (0)457-45 06 45
thomas.lundin@nordicvehicle.se

Tapani Hiitoma
Besiktning, garanti, eftermarknad
+46 (0)457-45 06 06
tapani.hiitoma@karosseriverken.se

Nordic Vehicle Conversion AB

Owe Wedebrand
VD
Nordic Vehicle Conversion AB
+46 (0)457-45 06 41
owe.wedebrand@nordicvehicle.se

Pernilla Nilsson
CFO
Nordic Vehicle Conversion AB
+46 (0)457-45 06 39
pernilla.nilsson@nordicvehicle.se

Joakim Persson
Försäljningschef
Nordic Vehicle Conversion AB
+45(0)457-45 06 81
joakim.persson@nordicvehicle.se

Tomas Michelsberg
Konstruktionschef
Nordic Vehicle Conversion AB
+46(0)457-45 06 73
tomas.michelsberg@nordicvehicle.se

Kenneth Nestlén
COO
Nordic Vehicle Conversion AB
+46(0)457-45 06 43
kenneth.nestlen@nordicvehicle.se

Johannes Rodeson
Kvalitet & Miljö
Nordic Vehicle Conversion AB
+46(0)457-45 06 25
johannes.rodeson@nordicvehicle.se

Växel

+46 (0)457-45 06 00
info@nordicvehicle.se

Måndag till Fredag 09.00-15.00
Lunchstängt 12.00-13.00